Ayşe TEKBAŞ, CEO, Kurucu

Human Design Sistemi ile tanışmasını ve bu sistem içerisinde öğrendiklerini hayatında uygulamaya başlamasını takiben, bu yolun yaşam yolu olduğunun farkına varması, 16 senelik kurumsal kariyerine son vermesi ve kısa bir süre sonra da şirketimizi kurması ile sonuçlandı. Yaşam yolculuğunda öğrendiklerini formal eğitimi ile de birleştirip Human Design temelli Bireysel ve Kurumsal eğitimler ve danışmanlıklar sunmaktadır. Öğrenmenin ve kendini geliştirmenin yaşı olmadığına ve konuştuğu yolda yaşaması gerektiğine inanır.

 

L1003416v2-300

Misyon: Human Design Sistemi’nin ülkemizdeki farkındalığının artırılması, yetkin ve doğru eğitim formasyonlarından geçen kişiler tarafından sunulan servisler ile ülkemiz insanlarına kendilerini doğru tanıma fırsatları verilmesinin sağlanması.

Vizyon: Kurumsal ve Bireysel olarak doğru işleyen yapılara sahip ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı, tatmin dolu, huzurlu, başarılı insanların toplumda yerlerini almalarının şaşırtıcı değil hayatımızın bir gerçeği haline getirilebilmesi.

İ.T.Ü. İşletme Mühendisliği ve Koç Üniversitesi MBA mezunudur.

 

Öz Olmayan Davranışlar Testimizi Deneyin!

Listemize dahil olun, Öz Olmayan Davranışlar Testimizi alın ve gelişmelerden haberdar olun.

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kimseyle paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman listemizden çıkabilirsiniz.