Yardım:

Vücut Haritanızı aşağıda yer alan açıklamalar doğrultusunda “Create Your Rave Chart” başlığının altında yer alan kısımda hesaplatabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen bilgilerin doğruluğu oldukça hassastır. Doğru olmayan veri girilmesi halinde size ait olmayan bir vücut haritası çıkabilir.  Bazen bir kaç saatlik oynamalar haritanızın yüzeyinde çok fazla bir şey değiştirmese de daha derine inilmesi gereken çalışmalarda yanıltıcı olabilir.

Fill in your birth data: Doğum bilgilerinizi giriniz.

Day: Doğum gününüz, veri aralığı: 1-31

Month: Doğum ayınız, veri aralığı: January=Ocak, February=Şubat, March=Mart, April=Nisan, May=Mayıs, June=Haziran, July=Temmuz, August=Ağustos, September=Eylül, October=Ekim, November=Kasım, December=Aralık

Year: Doğum yılınız

Hour: Doğduğunuz saat.  Saatten sonra gelen “am” günün ilk 12 saatini, “pm” günün diğer yarısını göstermektedir. 10:30 am 10:30, 9:30 pm = 21:30.

Minute: Doğduğunuz saati takip eden dakika 10:30 am = 10:30

Country: Doğduğunuz ülke (Turkey=Türkiye), eğer başka bir ülkede doğduysanız onun ingilizce karşılığını girmeniz gerekmektedir.

City: Doğduğunuz şehir

Doğduğunuz ülke ve şehir vücut haritanızı hesaplayan programda saatin programın normlarına göre ayarlanması için kullanılmaktadır.

Submit: Yollayın – hesaplatın

Vücut Haritanızı hesaplatmak için BURAYA tıklayın.

Öz Olmayan Davranışlar Testimizi Deneyin!

Listemize dahil olun, Öz Olmayan Davranışlar Testimizi alın ve gelişmelerden haberdar olun.

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kimseyle paylaşılmayacaktır. İstediğiniz zaman listemizden çıkabilirsiniz.